Kinamatta, Pao Tou

Kinamatta, Pao Tou
Kinamatta, Pao Tou
Kinamatta, Pao Tou
Kinamatta, Pao Tou

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, Kinamatta, antik, sekelskiftet 1900, pao-tou, inköpt på Nils Nessim, etikettmärkt, mått ca 125x64 cm

Lagningar, bruksslitage

769457

2020-05-07