Oidenitfierad konstnär

Oidenitfierad konstnär
Oidenitfierad konstnär
Oidenitfierad konstnär
Oidenitfierad konstnär
Oidenitfierad konstnär
Oidenitfierad konstnär

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fågeljakt, olja på pannå, signerad Holst samt daterad 1905, ca 70x50 cm

769463

2020-05-10