Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
CARL EVERS (1907-2000): Svenska Amerikalinien "M. S. Stockholm", signerad C Evers, akvarell, ca 17x27 cm
769478
2020-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här