Carl Evers

Carl Evers
Carl Evers
Carl Evers
Carl Evers
Carl Evers
Carl Evers

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

CARL EVERS (1907-2000): Svenska Amerikalinien "M. S. Stockholm", signerad C Evers, akvarell, ca 17x27 cm

769478

2020-05-07