Ardy Strüwer färglitografi

Ardy Strüwer  färglitografi
Ardy Strüwer  färglitografi
Ardy Strüwer  färglitografi
Ardy Strüwer  färglitografi
Ardy Strüwer  färglitografi
Ardy Strüwer  färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Surrealistiskt motiv, signerad ARDY STRÜWER, numrerad 171/300, färglitografi, bladmått ca 53x43 cm

ej examinerad ur ram

769480

2020-05-13