Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2) Skulpturer med timmersläp och släde, signerade Ivan Bergman, skuret lövträ samt tråd, högsta höjd ca 22 samt längd 50 cm
Slitage
769486
2020-05-08