Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GRETA GERELL (1898-1982): "Plöjning", signerad och daterad Gerell 44, olja på duk monterad på pannå, ca 45x55 cm
Krackelyr
769489
2020-05-08
Gör en kostnadsfri värdering här