1401 - Brickor 3 st., försilvrad koppar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKOR, 3 st., försilvrad koppar, 1900-tal, ovala, snarlika, rak kant med genombrutet mönster, längd ca 61 cm

slitage

769494

2020-08-23