Byrå gustaviansk stil stenskiva

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, stenskiva, detaljer i mässing, två låsbara lådor, intarsia i form av Amor i mitten, övrig intarsia av bl.a palisander, björk samt mahogny, höjd ca 80, 112x47 cm

Slitage, faneravslag förekommer

769513

2020-05-14