Tuija Lindström pigmentprint
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TUIJA LINDSTRÖM (1950-2017), pigmentprint, utan titel, signerad Tuija Lindström med blyerts, numrerad 45/100 a tergo, framtagen av Double Elvis Edition 2011, oramat, bildyta ca 33x33, bladmått 60x42 cm
Löst blad
769527
2020-05-11