Bert Håge Häverö litografier Gröna Lund

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-214), färglitografier 3 st, Gröna Lund år 2000, signerad Bert Håge Häverö, numrerade 337/360, 318/360 samt 214/360, bladmått ca 57,5-53,5x45,5 cm

lösa blad

769532

2020-05-11