Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-214), färglitografier 3 st, Gröna Lund år 2000, signerad Bert Håge Häverö, numrerade 337/360, 318/360 samt 214/360, bladmått ca 57,5-53,5x45,5 cm
lösa blad
769532
2020-05-11