Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
JESPER WALDERSTEN (född 1969), färglitografier, (2 st), motiv med kvinnofigur samt komposition med figurer, signerade Waldersten, numrerade 77/190 och 97/190, bladmått ca 47,5x30,5 cm
Lösa blad
769547
2020-05-11