Jesper Waldersten litografi

Jesper Waldersten litografi
Jesper Waldersten litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

JESPER WALDERSTEN (född 1969), färglitografier, (2 st), motiv med kvinnofigur samt komposition med figurer, signerade Waldersten, numrerade 77/190 och 97/190, bladmått ca 47,5x30,5 cm

Lösa blad

769547

2020-05-11