1403 - Brickor 3 st nysilver

1403 - Brickor 3 st nysilver
1403 - Brickor 3 st nysilver
1403 - Brickor 3 st nysilver
1403 - Brickor 3 st nysilver
1403 - Brickor 3 st nysilver
1403 - Brickor 3 st nysilver
1403 - Brickor 3 st nysilver
1403 - Brickor 3 st nysilver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKOR, 3 st., nysilver, 1900-tal, ovala, raka kanter, två med genombrutet mönster, längd 29, 45,5 respektive 58,5 cm

slitage

769554

2020-08-23