Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Den heliga familjen, olja på duk, ca 54x38 cm
Uppfodrad på duk,
769559
2020-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här