Heliga familjen

Heliga familjen
Heliga familjen
Heliga familjen
Heliga familjen
Heliga familjen
Heliga familjen

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Den heliga familjen, olja på duk, ca 54x38 cm

Uppfodrad på duk,

769559

2020-05-06