Stadsvy
2020-05-06
769563
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt Tyskland, 1900-tal. stadsvy, olja på duk, ca 69x55 cm