Monter Art Deco

Monter Art Deco
Monter Art Deco
Monter Art Deco
Monter Art Deco
Monter Art Deco
Monter Art Deco
Monter Art Deco
Monter Art Deco
Monter Art Deco
Monter Art Deco
Monter Art Deco
Monter Art Deco

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTSTÄLLNINGSMONTER, Art Deco, metallic grön lack, glasad topp och sidor, inredning i alm, 150x38, höjd ca 95 cm

Bruksslitage, repor, senare bemålad

769566

2020-05-10