Klubbat för:
1 100 EUR
Utropspris
800 EUR
SPEGEL, Louis XVI, tidigt 1800-tal, förgylld och bronserad, senare fasettslipat spegelglas, höjd 197 cm, bredd 125 cm.
Senare bakstycke, åldersrelaterat slitage, mindre skador.
769587
2020-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här