Spegel Louis XVI

Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI

Klubbat för:

1 100 EUR

Utropspris

800 EUR

SPEGEL, Louis XVI, tidigt 1800-tal, förgylld och bronserad, senare fasettslipat spegelglas, höjd 197 cm, bredd 125 cm.

Senare bakstycke, åldersrelaterat slitage, mindre skador.

769587

2020-05-17