Rölakan design Anna Johanna Ångström
2020-05-08
769601
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, monogramsignerad Å, ca 235x165 cm
Ställvis slitage och fläckar