Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, monogramsignerad Å, ca 235x165 cm
Zustandsbeschreibung
Ställvis slitage och fläckar
769601
2020-05-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner