Oidentifierad konstnär litografiska tryck

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (2), litografiska tryck föreställande Hubertusjakt, 1900-talets mitt, ca 27x69 cm

769604

2020-05-13