Algot Ringström

Algot Ringström
Algot Ringström
Algot Ringström
Algot Ringström
Algot Ringström
Algot Ringström
Algot Ringström
Algot Ringström

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ALGOT V RINGSTRÖM (1876-1956): "Contratempo", signerad och daterad Algot V Ringström 1908, akvarell på papper, 42 x 31 cm

Zustandsbeschreibung

769611

2020-05-10