Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ALGOT V RINGSTRÖM (1876-1956): "Contratempo", signerad och daterad Algot V Ringström 1908, akvarell på papper, 42 x 31 cm
Zustandsbeschreibung
769611
2020-05-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner