Nils Tydén, Varvet

Nils Tydén, Varvet
Nils Tydén, Varvet
Nils Tydén, Varvet
Nils Tydén, Varvet
Nils Tydén, Varvet
Nils Tydén, Varvet
Nils Tydén, Varvet
Nils Tydén, Varvet

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS TYDÉN (1889-1976): Varvet, signerad och daterad N Tydén 29, olja på pannå, 38x46 cm

769616

2020-05-10