Harald Wiberg, Två älgar

Harald Wiberg, Två älgar
Harald Wiberg, Två älgar
Harald Wiberg, Två älgar
Harald Wiberg, Två älgar
Harald Wiberg, Två älgar
Harald Wiberg, Två älgar
Harald Wiberg, Två älgar
Harald Wiberg, Två älgar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Två älgar, signerad och daterad Harald Wiberg 1972, akvarell på papper, 17x25 cm.

769619

2020-05-10