Omega Seamaster Armbandsur 1950-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 800 SEK

OMEGA SEAMASTER, armbandsur, 1950-tal, manuellt urverk, guld/ stål, plexiglas, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 2891-2, verk nr. 15483654, kaliber 267, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

769621

2020-05-24