Harald Wiberg, Björn och jägare

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986): Björn och jägare, signerad och daterad Harald Wiberg 1981, akvarell med täckvitt på papper, 25,5x18,5 cm.

769623

2020-05-10