Gotthard Werner

Gotthard Werner
Gotthard Werner
Gotthard Werner
Gotthard Werner
Gotthard Werner
Gotthard Werner
Gotthard Werner
Gotthard Werner

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOTTHARD ADOLF WERNER (1837-1903): Porträtt, signerad G Werner, olja på duk, 78x58 cm.

Krackeleringar, något bubblig duk

769626

2020-05-10