Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vårlandskap med björkar, signerad Oskar Bergman, akvarell på papper, 6x5 cm.
769627
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här