Lars Norrman, Solbadare med rött parasoll

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): Solbadare med rött parasoll, signerad Lars Norrman, akvarell på papper, ca 19x11 cm

769628

2020-05-10