Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, olja på pannå, 78x45 cm. Intyg på baksidan av Carl Johan Bolander, Galerie Belle, daterat 1974.
PROVENIENS
Galerie Belle, Västerås
769629
2020-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här