Olle Kåks, Komposition

Olle Kåks, Komposition
Olle Kåks, Komposition
Olle Kåks, Komposition
Olle Kåks, Komposition
Olle Kåks, Komposition
Olle Kåks, Komposition

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, olja på pannå, 78x45 cm. Intyg på baksidan av Carl Johan Bolander, Galerie Belle, daterat 1974.

PROVENIENS
Galerie Belle, Västerås

769629

2020-05-10