Hugo Backmansson akvarell

Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell

Klubbat för:

360 EUR

Utropspris

300 EUR

HUGO BACKMANSSON (1860-1953) pojke, signerad samt daterad juni 1905, märkt Maimaikai, akvarell, bildyta 32x21 cm

769630

2020-05-17