Hugo Backmansson akvarell

Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell

Klubbat för:

460 EUR

Utropspris

300 EUR

HUGO BACKMANSSON (1860-1953) bonde (Esh Holi?), signerad samt daterad 26 october 1916, akvarell, bildyta 33x14 cm

769632

2020-05-17