Hugo Backmansson akvarell

Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell
Hugo Backmansson akvarell

Klubbat för:

540 EUR

Utropspris

500 EUR

HUGO BACKMANSSON (1860-1953) berber, signerad samt daterad Tanger 1908, akvarell, 45x31 cm

769633

2020-05-17