Empire konsolbord
2020-05-17
769635
| Klubbat belopp | 960 EUR |
| Utropspris | 800 EUR |
KONSOLBORD, Empire, 1800-talets fösta hälft, förgylld och bronserad dekor, marmoskiva, bredd 135 cm, djup 58 cm, höjd 86 cm
Små skador, reparationer, färg- och dekorbortfall.