Broscher 2 st i 18 k guld

Broscher 2 st i 18 k guld
Broscher 2 st i 18 k guld
Broscher 2 st i 18 k guld
Broscher 2 st i 18 k guld
Broscher 2 st i 18 k guld
Broscher 2 st i 18 k guld
Broscher 2 st i 18 k guld
Broscher 2 st i 18 k guld

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROSCHER, 2 st, 18 k guld, Sverige, 1900-tal, otydliga stämplar, en med odlad saltvattenpärla, längd 5,3 resp 3,7 cm, totalvikt ca 10,6 g

769646

2020-05-09