Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FRANK BOWLING, archival pigment print, signerad, daterad 2018 och numrerad 7/75, bladstorlek 82,5 x 60 cm: oramad
769654
2020-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här