Frank Bowling

Frank Bowling
Frank Bowling

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRANK BOWLING, archival pigment print, signerad, daterad 2018 och numrerad 7/75, bladstorlek 82,5 x 60 cm: oramad

769654

2020-05-16