Pirkko Stenros 13 Muurame moduler
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIRKKO STENROS, 13 delar, moduler, för Muurame, Finland, vitlackerade samt 4 i färg, bestående av fyra hurstar (mått ca 55, 52x42 cm), fyra färgmoduler samt två i vitt (ca 39, 28x26 cm), två skåpsmoduler (ca 88, 39x30 cm), samt en modul (ca 78, 28x26 cm)
Smärre bruksslitage, repor, märken
769655
2020-05-08