Pirkko Stenros 13 Muurame moduler

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

PIRKKO STENROS, 13 delar, moduler, för Muurame, Finland, vitlackerade samt 4 i färg, bestående av fyra hurstar (mått ca 55, 52x42 cm), fyra färgmoduler samt två i vitt (ca 39, 28x26 cm), två skåpsmoduler (ca 88, 39x30 cm), samt en modul (ca 78, 28x26 cm)

Smärre bruksslitage, repor, märken

769655

2020-05-08