Linneskåp jugend

Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend
Linneskåp jugend

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLÄDSKÅP/ LINNESKÅP, 1910/20-tal, jugend, stomme i ek, invändigt med plats för hyllplan, undertill med utdragbar låda, beslag i svärtad mässing, höjd ca 195, 80x50 cm

Bruksslitage, repor och stötmärken, saknas hyllplan

769664

2020-05-08