Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANNA BERG (1875-1950): "Höst", olja på pannå, signerad Anna Berg i nedersta vänstra hörnet, ca 45x33 cm
769668
2020-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här