Anna Berg oljemålning

Anna Berg oljemålning
Anna Berg oljemålning
Anna Berg oljemålning
Anna Berg oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

ANNA BERG (1875-1950): "Höst", olja på pannå, signerad Anna Berg i nedersta vänstra hörnet, ca 45x33 cm

769668

2020-05-15