Fickur kronograf

Fickur kronograf
Fickur kronograf
Fickur kronograf
Fickur kronograf
Fickur kronograf
Fickur kronograf

Klubbat för:

45 EUR

Utropspris

100 EUR

FICKUR, 51 mm, kronograf, svärtad metall, ankargång, plastglas, boettnr 2816.

Defekt, slitage, intryckningar och små skador.

769678

2020-05-12