STELLAN MÖRNER: Vasen och vårhagen

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 600 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Vasen och vårhagen, signerad Mörner, olja på pannå, 27x35 cm

769696

2020-05-10