Samiska föremål

Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål
Samiska föremål

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMISKA FÖREMÅL, av renhorn, läder, bl a vantar, saltpåsar, gierhkeme, mm

Skador och slitage

769699

2020-05-07