Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008, färglitografi, komposition med figurer, signerad och numrerad 230/400, bladstorlek 31x22 cm.
Inga anmärkningar, ej examinerad ur ram. Bär dedikation.
769700
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här