BENGT LINDSTRÖM, färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008, färglitografi, komposition med figurer, signerad och numrerad 230/400, bladstorlek 31x22 cm.

Inga anmärkningar, ej examinerad ur ram. Bär dedikation.

769700

2020-05-18