Corneille litografi

Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi
Corneille litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO, CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, signerad Corneille -99 samt numr 29/200, färglitografi, pappersstämpel Edition GKM Suede, bladmått: ca 52x66 cm

769701

2020-05-07