Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Small cloned Penguin with water bottle", signerad och numrerad 76/300, plast (recycled plastic), höjd 40,5 cm
Obetydligt ytslitage
769704
2020-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här