Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KALLE ANKA & C:O, 1949-1954, 6 inbundna böcker med serier, BLONDIE, 1952-1954, 3 st, inbundna böcker
Diverse slitage, skador, nummer kan saknas, ej kontrollerade, ägarprägling
769709
2020-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här